Rozwód przez Internet

Adwokat Olga Garwarska

Rozwód przez Internet

Jesteś zdecydowany/a na rozwód i nosisz się z zamiarem złożenia pozwu rozwodowego, ale nie wiesz od czego zacząć, a do tego przebywasz poza Polską albo z dala od sądu?

Uzyskanie rozwodu przez Internet

Warto wiedzieć, że istnieje możliwość wniesienia pozwu i uczestnictwa w postępowaniu o rozwód w formie zdalnej to jest przez Internet. Bez konieczności kosztownych i czasochłonnych podróży do Polski z zagranicy. Bez konieczności osobistego stawiennictwa w sądzie. Nasza Kancelaria od kilku lat z powodzeniem prowadzi sprawy rozwodowe wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Dlatego sprawy o rozwód w takich przypadkach przeprowadzamy z wykorzystaniem Internetu. Klienci dzięki temu nie muszą stawiać się w budynku sądu.

Rola naszej Kancelarii 

Podejmujemy wszelkie czynności faktyczne i prawne, by przygotować niezbędne dokumenty i pozew o rozwód, a następnie skutecznie reprezentować interesy naszych Klientów przed sądem. Przygotowanie pozwu o rozwód również odbywa się z udziałem naszych Klientów on-line.

Zapraszam do kontaktu z naszą Kancelarią, w celu otrzymania wszechstronnej pomocy prawnej w zakresie rozwód przez Internet.

Dla zapewnienia świadczenia pomocy prawnej na najwyższym poziomie, stale współpracuję z Kancelarią Adwokacką Adwokat Marek Garwarski. Dzięki temu tworzymy zespół dysponujący wszechstronną wiedzą i doświadczeniem prawniczym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *