Odszkodowanie za pobicie

­

wypadek pod wpływem alkoholu

Odszkodowanie za pobicie

Odszkodowanie i zadośćuczynienie za pobicie – to najnowsza sprawa zlecona naszej Kancelarii Adwokackiej przez Klienta, w celu jej przeprowadzenia

Wysokość odszkodowania za pobicie

W dotychczas prowadzonych przez Nas sprawach, najwyższa suma uzyskanego dla Klienta odszkodowania i zadośćuczynienia za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu wyniosło 76.000zł. Dochodzenie roszczeń w tego rodzaju sprawach ma charakter złożony. Zwyczajowo wymaga podjęcia skoordynowanych działań z dziedziny prawa karnego oraz prawa cywilnego.

Ostateczna wysokość kompensacji przysługującej poszkodowanemu uzależniona jest od wielu czynników. Mówiąc najprościej, zależy od stopnia uszkodzenia ciała oraz skutku tego uszkodzenia. Skutek mierzony jest w czasie i w rozmiarze poniesionych wydatków oraz doznanych strat materialnych. Dlatego każda sprawa ma charakter indywidualny i nie jest możliwe przyjęcie generalnego i uniwersalnego szablonu.   

­ Doświadczenie zawodowe i wszechstronna pomoc

Adwokat Olga Garwarska posiada 15 letnie doświadczenie zawodowego. Z sukcesem pomaga Klientom zarówno w postępowaniu przedsądowym, pomagając wyjednać zgodne stanowisko stron. W razie zaś takiej konieczności, przygotowuje pisma inicjujące postępowania, opracowuje dla Klientów stanowisko w sprawie, a nadto reprezentuje Klientów przed Sądem. Dotychczas przeprowadziła kilka tysięcy spraw, w tym te z zakresu prawa cywilnego o zapłatę odszkodowania i zadośćuczynienia. Własny rozwój zawodowy realizuje wykonując zawód adwokata w Kancelarii Adwokackiej Olga Garwarska w Ostrołęce, świadcząc tam kompleksową pomoc prawną i wsparcie dla swoich Klientów.

Zapraszam do kontaktu z moją Kancelarią, w celu otrzymania wszechstronnej pomocy prawnej w zakresie – odszkodowanie za pobicie. Ostrołęka Adwokat Olga Garwarska. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *