Dobry Adwokat rozwodowy Ostrołęka – czego należy oczekiwać ?

Adwokat Olga Garwarska

Dobry adwokat rozwodowy – czego należy oczekiwać ?

Często zadawane pytanie przez osoby potrzebujące profesjonalnej pomocy prawnej w sprawie o rozwód brzmi: czy jestem dobrym adwokatem rozwodowym?
Odpowiedź  oczywiście jest twierdząca. 

Dobry adwokat rozwodowy – czego należy oczekiwać ?

W mojej ocenie dobry adwokat rozwodowy winien wypełniać obowiązki wobec Klienta gorliwie i sumiennie, a w postępowaniu swoim kierować się zasadami uczciwości, słuszności i sumienności. Takie właśnie wartości oraz cele przyświecają mi i realizuję je sumiennie od czasu założenia mojej Kancelarii Adwokackiej. Tym kieruję się w codziennym życiu zawodowym.


Zrozumienie i indywidualne podejście do naszych Klientów

Sprawa o rozwód wymaga taktownego podejścia i zrozumienia. Szczególnie jeśli Klient wnosi o ustalenie winy współmałżonka w rozkładzie pożycia. Co równie istotne, sąd w sprawie o rozwód rozstrzyga o władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi stron. Decyduje również o kontaktach rodzica z dzieckiem. Są to kwestie wrażliwe. Dlatego mając w tym zakresie bogate doświadczenie zawodowe, pomagamy Klientom przejść przez proces rozwodu z możliwe najmniejszym bagażem emocji. Z drugiej jednak strony prowadzimy sprawę w taki sposób by osiągnąć założone przez Klienta cele i korzyści.


Doświadczenie zawodowe i wszechstronna pomoc

Adwokat Olga Garwarska posiada 16 letnie doświadczenie zawodowego. Z sukcesem pomaga Klientom zarówno w postępowaniu przedsądowym, pomagając wyjednać zgodne stanowisko stron. W razie zaś takiej konieczności, przygotowuje pisma inicjujące postępowania, opracowuje dla Klientów stanowisko w sprawie, a nadto reprezentuje Klientów przed Sądem. Dotychczas przeprowadziła kilka tysięcy spraw, w tym sprawy rozwodowe i z dziedziny prawa rodzinnego.

Zapraszam do kontaktu z moją Kancelarią, w celu otrzymania wszechstronnej pomocy prawnej. Olga Garwarska Adwokat rozwodowy Ostrołęka . 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *