Adwokat rozwód Ostrołęka

wypadek pod wpływem alkoholu

Adwokat rozwód Ostrołęka – Olga Garwarska

Rozwód – to najnowsza sprawa przyjęta do prowadzenia przez naszą Kancelarię. W ramach przygotowania sprawy o rozwód, przeprowadzamy w przyjaznej atmosferze kompleksową rozmowę z Klientem.

Zrozumienie i indywidualne podejście do Klienta

W zależności od preferencji Klienta, sprawę w imieniu Kancelarii prowadzić może adwokat – mężczyzna albo adwokat – kobieta. Sprawa o rozwód wymaga taktownego podejścia i zrozumienia. Szczególnie jeśli Klient wnosi o ustalenie winy współmałżonka w rozkładzie pożycia. Co równie istotne, sąd w sprawie o rozwód rozstrzyga o władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi stron. Decyduje również o kontaktach rodzica z dzieckiem. Są to kwestie wrażliwe. Dlatego mając w tym zakresie bogate doświadczenie zawodowe, pomagamy Klientom przejść przez proces rozwodu z możliwe najmniejszym bagażem emocji. Z drugiej jednak strony prowadzimy sprawę w taki sposób by osiągnąć założone przez Klienta cele i korzyści.

Doświadczenie zawodowe i wszechstronna pomoc

Adwokat Olga Garwarska posiada 14 letnie doświadczenie zawodowego. Z sukcesem pomaga Klientom zarówno w postępowaniu przedsądowym, pomagając wyjednać zgodne stanowisko stron. W razie zaś takiej konieczności, przygotowuje pisma inicjujące postępowania, opracowuje dla Klientów stanowisko w sprawie, a nadto reprezentuje Klientów przed Sądem. Dotychczas przeprowadziła kilka tysięcy spraw, w tym te z dziedziny prawa rodzinnego. Własny rozwój zawodowy realizuje wykonując zawód adwokata w Kancelarii Adwokackiej Olga Garwarska w Ostrołęce, świadcząc tam kompleksową pomoc prawną i wsparcie dla swoich Klientów.

Zapraszam do kontaktu z moją Kancelarią, w celu otrzymania wszechstronnej pomocy prawnej. Adwokat rozwód Ostrołęka Olga Garwarska. 

KONTAKT:  691 158 100

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *