Prawo Cywilne

Prawo cywilne Adwokat Ostrołęka Olga Garwarska tel. 691 158 100

Prawo cywilne to moja wiodąca specjalizacja. W jej ramach zajmuję się sprawami poczynając od etapu negocjacji i mediacji ze stroną przeciwną. W braku porozumienia – inicjuję postępowania przed sądem i reprezentuję Klientów we wszystkich jego etapach. Posiedzenie przygotowawcze, rozprawy, apelacje, sprzeciwy, zarzuty, zażalenia.

Posiadam bogaty dorobek zawodowy, wsparty znajomością najnowszego orzecznictwa sądów, dlatego pozwala mi to skutecznie prowadzić sprawy z tego zakresu. Podział majątku małżonków, podział majątku spadkowego , zasiedzenie, zniesienie współwłasności nieruchomości, odwołanie darowizny. 

Sprawy spadkowe – stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku (podział majątku spadkowego), zachowek, wydziedziczenie, obalenie testamentu.

W ramach praktyki zawodowej, zapewniam kompleksową obsługę prawną w ramach dochodzenia odszkodowania z tytułu wypadków komunikacyjnych, przy pracy i w rolnictwie.

W sprawach o błędy medyczne (diagnostyka, leczenie) inicjuję postępowania przed Okręgowymi Izbami Lekarskimi, w prokuraturze, a także przed sądem cywilnym.

Reprezentuję Klientów w sprawach cywilnych o zapłatę, windykację należności i postępowaniu egzekucyjnym.

Sporządzam, opiniuję i w razie potrzeby negocjuję dokumenty umów.

Udzielam doraźnie porad prawnych lub reprezentuję kompleksowo w całym postępowaniu, dlatego ostateczny kształt współpracy możliwy jest do ustalenia po odbyciu rozmowy z Klientem.

Zapraszam do kontaktu z moją Kancelarią, w celu otrzymania wszechstronnej pomocy prawnej. Prawo cywilne Adwokat Ostrołęka – Kancelaria Adwokacka Adwokat Olga Garwarska. Działam również na terenie całego kraju.

KONTAKT:  691 158 100

Adwokat Olga Garwarska

Gwarantuję moim Klientom rzetelne i profesjonalne wykonanie powierzonych mi zadań.